Tunurile pe arbitru! Becali, reacție dură la finalul meciului contra Concordiei: "Dă-ți, bă, demisia! Du-te acasă, cum să nu vezi așa ceva?". Ce scuză le-a găsit fotbaliștilor săi + vinovatul din teren: "I-a fost frică"

"E un joc țaca-paca, țaca-paca". Cea mai dură reacție după remiza dintre Concordia și FCSB. Fotbaliștii care au dezamăgit încă de la pauză

​Liga 1: Rezultatele neconvingătoare continuă pentru FCSB, 0-0 vs Concordia Chiajna

Egalul cu Chiajna l-a demoralizat pe Coman: "Trebuie să analizăm meciul, pentru că am făcut multe greșeli". De ce e meciul cu Craiova capital

Fotbal - Liga I: Concordia Chiajna - FCSB 0-0

Concordia Chiajna - FCSB 0-0, în runda 24 din Liga I Betano

Concordia - FCSB 0-0. Prestație lamentabilă a vicecampioanei, iar elevii lui Teja ratează șansa de a se apropia la un punct de CFR. Man a irosit cele mai mari ocazii

"Am înțeles că are ofertă din MLS". Fotbalistul care nu mai are viață lungă la FCSB. Impresarul îl liniștește: "De acolo se mai întorc jucători în Europa"

LIVE BLOG | Concordia - FCSB se joacă ACUM. Dublă ocazie incredibilă ratată de Chiajna! Reflex uluitor al lui Caparco în fața lui Man

LIVE BLOG | Concordia - FCSB se joacă ACUM. Florinel Coman ratat o șansă foarte mare, după ce a întors excelent un adversar

Încă o victorie la scor pentru Răzvan Lucescu în Grecia. PAOK a făcut instrucție cu ultima clasată. La pauză conducea cu 3-0

LIVE BLOG | Concordia - FCSB se joacă ACUM. Moruțan, blocat în ultima clipă în careu!

Auto - F1: Vettel (Ferrari), cel mai rapid în prima zi a testelor de la Barcelona

Obstacole pentru Solskjaer la Manchester United. Ce se poate întâmpla cu el din vară și ce preferă fanii

DigiSport: Bouchard, nainte de disputa cu Halep: I-ați văzut picioarele Simonei?

Mihai Stoica, un car de nervi! Arbitrul, luat la țintă: "Știți ce mi-a zis după meci?"

Teja, reacție clasică după un semieșec: "Băieții au vrut, au încercat, au dat ce au putut!". Cum a motivat schimbarea lui Matei

Adrian Falub, un antrenor mulțumit: "Nimeni nu ne dă șanse, dar putem crește de la meci la meci"

Florentin Matei, reacție uluitoare la finalul meciul contra Chiajnei! A plecat de la flash-interviu, după ce a fost întrebat despre schimbarea de la pauză

LIVE BLOG | Concordia - FCSB se joacă ACUM. Teja mută încă de la începutul reprizei a doua! Schimbare surprinzătoare

LIVE BLOG | Concordia - FCSB se joacă ACUM. Pauză la Chiajna! 10 minute de fotbal, apoi nimic concret. Man și Ropotan au ratat cele mai importante ocazii de gol

LIVE BLOG | Concordia - FCSB se joacă ACUM. Ropotan a irosit o șansă uriașă!

LIVE BLOG | Concordia - FCSB se joacă ACUM. Man, două ocazii rarisime ratate în debut! Ropotan i-a dat primele emoții lui Bălgrădean

Nicolae Dică, pregătit să revină! Refuză Dinamo, dar ar accepta oferta venită din partea unei rivale a FCSB: "Normal că îmi doresc"

LIVE BLOG | Concordia - FCSB se joacă ACUM. Man, două ocazii rarisime ratate în debut!

Probleme mari pentru Klopp, înaintea duelului cu Bayern! După absențele din defensivă, o altă vedetă a lui Liverpool ar putea rata derby-ul din Champions League

ULTIMA ORĂ | Antrenorul care a refuzat orice posibilă ofertă a CFR-ului! Răspunsul clar transmis în urmă cu scurt timp: "Nu mă mai asociați cu acest viitor"

Variantă surpriză pentru postul de antrenor al CFR-ului. Revelația Ligii 1 poate rămâne fără tehnician

Moral uriaș pentru Mitriță: "Un fotbalist care poate străluci". Cuvintele omului care poate influența cariera românului și comparația cu un star al Barcelonei

Tenis: Elise Mertens, eliminată în primul tur la Dubai; Caroline Wozniacki s-a retras

Întăriri pentru Manchester United! 100 de milioane de euro pentru noua senzație din Premier League

Fotbal - Liverpool: Jurgen Klopp ''nu are nimic personal'' cu Bayern

Elena Udrea o atacă pe Laura Codruța Kovesi: "Dacă eu am încălcat legea, atunci și ea a încălcat-o. Ar trebui să primească minim 6 ani de pușcarie"

Încă o dovadă că a trișat în finala cu Halep? Ce s-a întâmplat cu Elise Mertens în partida de la Dubai în care a cerut din nou îngrijiri medicale

WTA Dubai: Simona Halep vs Eugenie Bouchard se va disputa marți, n jurul orei 12:00

Halep - Bouchard: când se joacă duelul orgoliilor, în turul doi de la Dubai. Organizatorii au anunțat programul zilei și ORA partidei

BREAKING NEWS: Anunțul care îi dă încredere Simonei Halep pentru primul trofeu din 2019. Ce s-a întâmplat luni, în prima zi la Dubai. WTA a confirmat

Ipoteză incredibilă la CFR! "Falimentul îi așteaptă". Ardelenii au o singură variantă. Ce îi mai ține în viață

Arma secretă a lui Becali! Vorbește periodic cu mijlocașul și i-a transmis un mesaj clar: "Mi-a zis să trag tare și a contat mult pentru mine". Cine va "dirija" jocul FCSB-ului din vară

Fotbal: ''Messi nu este un jucător. Este un geniu'', a spus Fabio Capello

LIVE BLOG | Concordia - FCSB, de la 20:00. Echipa de start a vicecampioanei! Gnohere, pentru prima oară titular cu Teja pe bancă. Planic revine. Surpriză la mijlocul terenului

Barcelona renunță la Rakitic! Catalanii nu i-au oferit prelungirea, iar mijlocașul și-a găsit echipă. "Gigantul" cu care semnează în vară

Criticată dur, Elise Mertens se apără după time-out-ul controversat din finala de la Doha: "Aveam nevoie neapărat!". Cum a explicat momentul-cheie al meciului cu Simona Halep

ULTIMA ORĂ: Șoc la Madrid! Solari, demis!? Decizia luată de Florentino Perez

EXCLUSIV | Mircea Rednic și-a anunțat planurile de viitor după ce a ratat calificarea în play-off! Totul e bătut în cuie, obiectivul a fost stabilit + ce i-a transmis conducerea după înfrângerea cu FC Botoșani

Campionatul Național de Dans Sportiv al României va avea loc în perioada 2-3 martie, la Brașov

Jose Mourinho susține că ar putea pregăti o formație din prima ligă franceză! Când revine lusitanul pe banca tehnică

Suprafața stadionului Steaua va crește cu 12.000 mp. Cum va arăta arena din Ghencea | VIDEO

ULTIMA ORĂ: Se naște o nouă forță în Liga 1? Edi Iordănescu aduce un investitor străin la Gaz Metan. Două condiții stau în calea planului său

WTA Budapesta: Ana Bogdan, nfrngere categorică n meciul cu Andrea Petkovic (6-1, 6-0)

Tenis: Ana Bogdan, învinsă în primul tur la Budapesta (WTA)

EXCLUSIV | Mesajul lui Bogdan Bălănescu pentru fanii lui Dinamo. "Nu dezarmăm! Roata se întoarce foarte repede în fotbal"

FOTOGALERIE Caruselul schimbărilor de antrenori de la vrful ierarhiei WTA - Simona Halep, Naomi Osaka, Angelique Kerber, Venus Williams, Sloane Stephens și Madison Keys și-au schimbat sfătuitorii

Filmul "Oh, Ramona!", de Cristina Jacob, pe primul loc în box office-ul românesc de weekend

Auto-F1: Williams își va testa monopostul, cel mai devreme miercuri, la Barcelona

FOTO | Kamikaze! Cum arată piciorul lui Simon Zenke după meciul cu FC Botoșani. Mijlocașul a urcat fotografia pe rețelele de socializare